Veinikoolitusi korraldame igale tasemele ja maitsele ning programmi koostame vastavalt kliendi soovile. Koolitused võivad toimuda kas meie veinipoes (max.12 osalejat), kliendi juures või ka nt. rendipinnal või mõnes restoranis. Koolituse hind kujuneb sõltuvalt pikkusest (soovitav maks.1,5h), osalejate arvust, valitud veinidest, teema mahukusest, lisateenustest (nt.suupisted jms) ja asukohast (lisandub kohalesõidu tasu). Optimaalseim osalejate arv on 8-12 inimest. Sel juhul saab degusteerida rohkem veine ja infovahetus on tõenäoliselt tulemuslikum kui suuremate seltskondade puhul. 

Näidiskoolitus 8-12 inimesele:

VEINIVALMISTAMISE ABC või ERINEVAD VEINIMAAD/PIIRKONNAD/VIINAMARJAD.  Pikkus: 1,5 h. Toimumise koht: Grappolo veinipood Tulika 17.

6-8 erinevat veini, erinevatest piirkondadest või valmistatud eri meetoditel , hinnavahemikus ca.8-20 €. Sommeljee ettekanne kuni 1,5 tundi. Veinide baasinfo + lühikokkuvõte paberil. Allikavesi, sai. Degustatsiooniklaasid, veeklaasid ja muu vajalik.  Koolituse kogumaksumus alates ca. 159 €.

 

Küsi personaalset pakkumist: tarmo@grappolo.ee või 56 40000

 

629veinikoolitus