PIlt1

ITAALIA VÄIKETOOTJATE KVALITEETVEINID OTSE MAALETOOJALT

GRAPPOLO (itaalia k. viinamarjakobar) ambitsiooniks on rikastada Eesti veinimaastikku põnevate veinidega Itaalia väiksematelt veinitootjatelt, nii kuulsatest kui ka vähemtuntud veinipiirkondadest. Valikus on enam kui 120 põnevat toodet. Veinide kõrval pakume ka külmpress oliiviõlisid, grappasid, likööre ning brandy’t.

Itaalia veinid seetõttu, et meile lihtsalt väga meeldib Itaalia – inimesed, kultuur, loodus, köök ja loomulikult veinid. Korraldame ka degustatsioone ja veinikoolitusi. Aitame veinide valikul ning nende toiduga sobitamisel. Soovi korral jagame põnevaid ja algupäraseid retsepte, reisivihjeid jpm.

Grappolo teeb koostööd restoranide ja vinoteekidega nagu nt. Dominic, Mekk, Ribe, Platz, Leib Resto, Controvento, Pegasus, Horisont, Mimosa,  Tai Boh, Balthasar, Fotografiska, Radio,  Lucca, Lusikas, Nautilus, Kampai, NOP, Tabula Rasa, Mulliga ja Mullita Vinoteek Haapsalus, Pärnu Rannahotell, Ammende Villa, Café Grand/Hotell Victoria, La Dolce Vita Tartus, Täskuukohvik Viljandis Forum keskuses,  jpt.

Salute!

Tarmo Jänes 

Grappolo omanik ja sommeljee

Grappolo OÜ Veinipood:  E–R   11.00 – 16.30   asukohakaart-grappolo-wine-shop

Tulika 17 (hoovipoolsel nurgal) 10613 Tallinn

NB! TINGITUNA KEHTIVAST ERIOLUKORRAST ON POOD AJUTISELT SULETUD.

E-poest tehtud tellimusi toimetame 7 päeva nädalas, 24 t jooksul!

Tel: 56 40 000

E-post: info@grappolo.ee