PIlt1

ITAALIA VÄIKETOOTJATE KVALITEETVEINID OTSE MAALETOOJALT

GRAPPOLO (itaalia k. viinamarjakobar) sündis aastal 2011. Meie ambitsiooniks on rikastada Eesti veinimaastikku põnevate veinidega Itaalia väiksematelt veinitootjatelt, nii kuulsatest kui ka vähem tuntud veinipiirkondadest. Valikus on enam kui 120 põnevat toodet. Veinide kõrval pakume ka külmpressitud oliiviõlisid, grappasid, likööre ning brandy’t.

Itaalia veinid seetõttu, et meile lihtsalt väga meeldib Itaalia – inimesed, kultuur, loodus, köök ja loomulikult veinid. Korraldame ka degustatsioone ja veinikoolitusi. Aitame veinide valikul ning nende toiduga sobitamisel. Soovi korral jagame põnevaid ja algupäraseid retsepte, reisivihjeid jpm.

Grappolo teeb koostööd restoranide ja vinoteekidega nagu nt. Dominic, Platz, Rado, Kampai, Controvento, Pegasus, Rahva Raamatu resto Literaat, Horisont, Mimosa, Tai Boh, Leib Resto, Fotografiska, Radio,  Lucca,  Nautilus, Kohvik-pood NOP, Tabula Rasa, Vinoteek Mulliga ja Mullita Haapsalus, Pärnu Rannahotell, Café Grand/Hotell Victoria, La Dolce Vita Ristorante-Pizzeria Tartus, Lõunakeskuse Juustukuningad jpt.

Salute!

Tarmo Jänes 

Grappolo omanik ja sommeljee

e-pood: www.grappolo.ee

E-poest tehtud tellimusi toimetame E -R, 24 t jooksul ja võimalusel ka samal päeval! Suurematele tellimustele on võimalik meie lattu ka ise järele tulla. Ladu asub Laagris Kuuse põik 30.

Tel: 56 40 000

Grappolo OÜ

Murimäe tee 10, Saku vald 76404

E-post: info@grappolo.ee