PIlt1

ITAALIA VÄIKETOOTJATE KVALITEETVEINID OTSE MAALETOOJALT

GRAPPOLO (itaalia k. viinamarjakobar) sündis aastal 2011. Meie ambitsiooniks on rikastada Eesti veinimaastikku põnevate veinidega Itaalia väiksematelt veinitootjatelt, nii kuulsatest kui ka vähem tuntud veinipiirkondadest. Valikus on enam kui 120 põnevat toodet. Veinide kõrval pakume ka külmpressitud oliiviõlisid, grappasid, likööre ning brandy’t.

Itaalia veinid seetõttu, et meile lihtsalt väga meeldib Itaalia – inimesed, kultuur, loodus, köök ja loomulikult veinid. Korraldame ka degustatsioone ja veinikoolitusi. Aitame veinide valikul ning nende toiduga sobitamisel. Soovi korral jagame põnevaid ja algupäraseid retsepte, reisivihjeid jpm.

Grappolo teeb koostööd restoranide ja vinoteekidega nagu nt. Dominic, Mekk, Platz, Leib Resto, Controvento, Pegasus, Horisont, Mimosa,  Tai Boh, Balthasar, Fotografiska, Radio,  Lucca, Lusikas, Nautilus, Kampai, NOP, Tabula Rasa, Mulliga ja Mullita Vinoteek Haapsalus, Pärnu Rannahotell, Ammende Villa, Café Grand/Hotell Victoria, La Dolce Vita Tartus  jpt.

Salute!

Tarmo Jänes 

Grappolo omanik ja sommeljee

Grappolo OÜ

Murimäe tee 10, Saku vald 76404

e-pood: www.grappolo.ee

E-poest tehtud tellimusi toimetame 7 päeva nädalas, 24 t jooksul! Suurematele tellimustele on võimalik meie lattu ka ise järele tulla. Ladu asub Laagris Kuuse põik 30.

Tel: 56 40 000

E-post: info@grappolo.ee